Mākslinieces Tatjanas Gavriļenko gleznu izstāde — Mīlestība ir vienīgais ceļš

Mākslinieces Tatjanas Gavriļenko gleznu izstāde
No 30.maija līdz 11.jūnijam
Izstāžu alejā GALERIJA CENTRS

No 30.maija līdz 11.jūnijam izstāžu alejā GALERIJA CENTRS būs skatāma mākslinieces Tatjanas Gavriļenko izstāde “Love is the only way”. Šī izstāde ir veltījums Bērnu aizsardzības dienai, kas tiek atzīmēta 1.jūnijā. Izstādes noslēgumā sadarbībā ar starptautisko fondu “Tabletocki” tiks rīkota labdarības izsole, atbalstot onkoloģiski slimus bērnus.

Tatjana ir pazīstama kā smilšu animācijas māksliniece un svarīgi, ka eļļas gleznas arī radītas ar pirkstiem un rokām- līdzīgi kā smilšu animācijā. Izstādes atklāšanā Tatjana kopā ar viesiem uzzīmēs noslēguma gleznu “Love is the only way””.

Simtiem gadu garumā rakstnieki, mākslinieki un mūziķi ir mēģinājuš i atminēt, kas ir mīlestība..
Taču viennozīmīgu atbildi neviens tā arī nav varējis sniegt. Mīlestība ir tik daudzveidīga un neaprēķināma, ka to nav iespējams izteikt vārdiem. Mēs to varam tikai sajust .

Izstādes laikā māksliniece dos iespēju parunāt par mīlestību, padomāt par tās izpausmēm, ieraudzīt sevi uz audekla un saprast, cik mīlestība tuva mums katram. Visiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja pārliecināties, ka mīlestība ir mums apkārt, nepieciešams tikai mazliet apstāties un ieskatīties tai acīs.

Mīlestības izpausmes var būt visdažādākās: maigums, siltums krūtīs, prieks, skumjas, centieni un dažreiz pat naids. Mīlestība pret tēvu, pret mazuli, mīlestība pret dzīvi un sapņiem. Kur ir jūtas , tur ir arī mīlestība.

“Cieniet mīlestību visās tās izpausmēs, pieņemiet to” – tas ir galvenais izstādes mērķis, kuru Tatjana Gavriļenko ir vēlējusies pateikt apkārtējiem. Mīlestību saudzēt nozīmē ticēt un iet tālāk ,nododot to no paaudzes paaudzei – tā ir galvenā mūsu dzīves misija.